Plán akcí 2016

16.-23.7.2015 - Tábor mládeže MSKS
podzim - zkouška IPO 1; bonitace

 

Akce

16. - 23.7.2016 - LVT Mládeže MSKS

08.08.2016 14:57

Zase tu je období letních prázdnin a to znamená týden strávený na táboře ve Zbraslavi u Brna. Letos jsem se o pár dní opozdila z důvodu festivalu Colours of Ostrava, který jsem si nechtěla nechat ujít, ale v pondělí ráno jsem nasedla do zbaleného auta a vyrazila s holkama za to nejlepší partou děcek a instruktorů, kterou jsem kdy mohla poznat. 

Dostala jsem spoustu rad a s nimi přišla o to větší chut pokračovat v intenzivním výcviku i nadále a tak i po příjezdu domů s Locou cvičíme poctivě a doufám, že se nám to vrátí na podzim při skládání nějaké té zkoušky :)

jrt-roxyrajče.net
jrt-roxyrajče.net

 

15.- 22.8.2015 - LVT Mládeže MSKS

23.08.2015 14:47

Tak jako každým rokem i letos jsme nemohly chybět na táboře ve Zbraslavi u Brna. Společně s Maruškou a čtyřmi psy jsme se zbalily do auta a vyrazily samy směr týden odreagování od běžného života plný psíků a zábavy s nimi. Týden uběhl jako voda a s Locou jsme ho zakončily úspěšným složením zkoušky BH.

26.6.2015 - Poslušnost s Maruškou

24.07.2015 15:21

Zase nějaké ty tréninkové fotky, tentokrát s Maruškou :)

jrt-roxyrajče.net
jrt-roxyrajče.net

 

 

Léto 2014 - LVT Boccaro, LVT mládeže MSKS

24.07.2015 14:59

Prázdniny jsme trávily jako už tradičně na LVT mládeže MSKS, kde jsme s Locou složily naši první zkoušku, tomu však předcházel týden plný náročného tréninku, legrace, skvělých přátel a spousty nově nabytých vědomostí, řeč je o táboru Boccaro. 

Na táboře se potkala početná část L Mi-Ji rodinky, maminka s tatínkem a šest dětiček. Celý týden jsme poctivě cvičily a výsledky byly hned vidět, obzvláště na obranách s Honzou Bohmem. Já a myslím, že i Loca jsme si to parádně užily a těšíme se zase na další ročníky :)

 

 

23.2.2014 - Poslušnost Loca Mi-Ji - 8 měsíců - fotky+video!

26.02.2014 20:06

S Lokinkou jako vždy poctivě cvičíme a je to čímdál tím lepší, snažím se řídit cennými rady, které mi aspoň na dálku dávají Dáša Macků a Honza Böhm, moc si jich cením a jsou to vždy rady užitečné. A tak to s Lokou zkoušíme, přizpůsobíme si to vždycky tak, aby nám to vyhovovalo, holt učí se ona, ale i já na ní a o to je pro mě pochvala za dobrý výsledek hodnotnější a více potěší. Aktuální video jak nám to spolu šlape máte ve videogalerii a fotečky jako vždy na rajčeti :)

jrt-roxyrajče.net
jrt-roxyrajče.net

 

9.2.2014 - Loca Mi-Ji poslušnost 7 měsíců

10.02.2014 20:23

Tak opět přidávám zdokumentované naše snažení na poslušnosti. Od minulého měsíce jsme se řídily radami zkušenějších a hned jsme udělaly krok kupředu, vlastně můžete sami posoudit ve videogalerii :)

25.1.2014 - Důlňák s Maruškou a Montíkem

26.01.2014 20:00

Mimo cvičení si taky užíváme té trochy sněhu co nám tu na Moravě napadala například formou procházek. Po delší době nás navšrívila dobrá kamarádka a tak jsem vyrazily do lesa na procházku s cílem nafotit ty naše čtvernožce. Fotky nakonec vznikly opravdu krásné, mimojiné přesvědčit se o tom můžete na rajčeti :)

jrt-roxyrajče.net
jrt-roxyrajče.net

 

6.1.2013 - Loca poslušnost a obrana - 6 měsíců

11.01.2014 12:18

Lokinka už má půl roku a nějakou dobu jsem nepřidala žádné video, teď to ale napravím a přidávám jedno z poslušnosti a zároveň i první video z obran, více v rubrice videogalerie a také něco málo fotek od mojí mamky nefotografky na rajčeti :)

jrt-roxyrajče.net
jrt-roxyrajče.net

 

15. - 17.11.2013 - Výcvikový víkend s Honzou Böhmen

22.11.2013 20:59

Máme za sebou s Locinkou skvěle strávený víkend, naši první větší akci a to víkend s Honzou zaměřený na poslušnosti a obrany. Tento víkend jsme však také pojali jako rodinné setkání našich "eLek", protože mezi účastníky byla Dáša s maminkou Cherr, Lucka s tatínkem Aykem a páníčci a paničky Limited, Lexi, L´Kačí, Limet, Lookyho, L´Koudyho a samozřejmě Locy.

Páteční odpoledne a večer jsme využili k ubytování, přivítání se s "malýma" liškama a i idským osazenstvem. V sobotu ráno už jsme ale měli na pilno, začali jsme štěněcíma poslušnostma a pak až do oběda pokračovali starší pejsci. Locinka byla moc šikovná, byla hodně, tedy jako vždy, kontaktní, pořád somrovala a na cvičení se těšila. Honza mi poradil velmi přínosnými radami a "grify", které mi opravdu pomohly.

Po obědě následovaly obrany, pořadí jsme ale přetočili i kvůli tomu, že na miminkovské "obrany" nemusí být moc světla. A dopadlo to tak, že světlo nebylo žádné a Locinka se poprvé s figurantem seznámila za úplné tmy. Nevěděla jsem, co od ní čekat, ale ona mě vůbec nezklamala a hned zjistila, že je tam nějaký "hajzl" a skvělě se nadráždila a štěkala o 106. Udělala mi obrovkou radost a když jsme nazávěr běžely na pokoj, tak stále celá naježená štěkala ještě po dalších návštěvnících, tak se jí to zalíbilo! :)

Neděle se nesla v duchu obran a tak mě Lokča ještě ve dvou kolech utvrdila, že ten "hajzl" je podezřelý i za světla a musí se pořádně poštěkat.

Chýlilo se ke třeří hodině odpolední a my s Bárou, paničkou Limitky - "Mitky" vyrazily směr Vyškov na Moravě, kde jsem přesedla na vlak a spokojeně a naprosto vyčerpané jsme dorazily domů.

Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat Honzovi za skvělé rady, Dáši za to, že mě na tuto akci "přitáhla" a také za to, že můžu mít Locinku, princeznu moji, která mi dělá obrovskou radost :-*.

jrt-roxyrajče.net

 

video ve videogalerii :)

4.-6.10.2013 - Mezinárodní mistrovství MSKS

09.10.2013 17:02

O víkendu jsem se zúčastnila Mistrovství MSKS jako oficiální fotografka - fotogalerie můžete vidět zde, zde a zde.

Měla jsem s sebou samozřejmě i holky a s Locinkou jsme si stihla i pocvičit a taky ji řádně socializovat, potkaly jsme tam také Lucku Ševčíkovou, majitelku Ayka, Locinčiného tatínka, která Locu viděla po necelých 3 měsících a shodla se na tom i s mnoho dalšími lidmi, že je Lokča krasavice :) Škoda že není nikde v okolí teď nějaká výstava, šly bychom dělat čest "pracákům" :D :).

1 | 2 | 3 >>