Novinky

Léto 2016

08.08.2016 12:33

Tak jako loňský školní rok i tento byl pro mě dosti náročný, první ročník na vysoké škole mě časově dosti omezoval, ale snažila jsem se věnovat holkám co nejvíce a s Lokou nezanedbávat výcvik. Naštěstí vše rychle uběhlo a teď tu máme vytoužené letní prázdniny a my si je užíváme jak jen to jde :). 

Třetí červencový týden jsme strávily již klasicky ve Zbraslavi u Brna na LVT Mládeže MSKS. Díky instruktorům, kteří mi dali opět spoustu rad od srdce, jsem se do výcviku opřela ještě více a nyní, doufám a klepu na dřevo, jsme s Lokou ve finální fázi příprav na IPO 1. Je to moje šikulka a ať si říká kdo chce, je to moje vysněná holčička, první pořádný pes a doufám, že to jednou dotáhneme tam kam jsem si vysnila. No a co Roxinka? Ta je nejspokojenější s kusem žvance zahrabaná v peřinkách :) nebo v rybníčku na zahradě, a nebo když jí na procházce v lese hážu její milované klacíky.

A máme u nás na návštěvě po dlouhatánské době Teodoru Moravia Box. Pokud se zadaří, tak za nějakou dobu budu moct s Teinkou složit zkoušku, aby to nebyla jen krasavice, ale i papírově šikovná pracovitá holka, což ona vskutku je :)

Léto 2015

10.07.2015 16:21

Pomalu, ale jistě se navracím do světa kynologie. Mám za sebou maturitní ročník, který mě bohužel dosti časově omezil a tak se to s jeho koncem a dlouhými prázdninami budu snažit mým čtyřnohým holkám vynahradit. Roxinka už si už spíše užívá procházek a polehávání, Lokynka je ale plná síly a tak poctivě cvičíme poslušnosti, stopujeme a snad dojde i na obrany. V polovině srpna vyrážíme zas a znovu na tábor mládeže MSKS, na který se už velmi těšíme, a to je prozatím vše, jen takové krátké info jak to u nás žije.

Vánoce 2013 - Loca 6 měsíců

02.01.2014 16:24

Vánoční svátky už jsou za námi a nový rok už začal. Locinka 1. svátek vánoční oslavila půl roku a už roste do pořádné psí slečny - měří 54 cm, váží 16,3 kg a obvod hrudníku má 60 cm a krku 40 cm :). 

Ježíšek byl letos k holkám opravdu štědrý, dostaly kupu dárků, se kterými jsou nafocené ve fotogalerii na konci tohoto článku. Mimo užívání si vánoční pohody, jarního počasí venku na zahradě a na procházkách se snažíme pilně cvičit poslušnosti a také začneme pravidelně jezdit kousat. Locinka začala být hodně orientovaná na míček, takže to střídáme a někdy některé cviky už děláme na míček. Také jsme začaly s aportem, činka se jí líbí stejně jako míček, takže aporty budou asi oblíbenými cviky :)

To je prozatím vše a přejeme Vám jen to nejlepší do nového roku!

jrt-roxyrajče.net

 

15. - 17.11.2013 - Výcvikový víkend s Honzou Böhmen

15.11.2013 07:47

Za chvíli s Locinkou vyrážíme na náš první intenzivní trénink a to rovnou do Novosedel nad Nežárkou na výcvikový víkend se skvělým figurantem Honzou Böhmen. Tento víkend však bereme i jako rodinnou sešlost, protože se tam sejde velká část vrhu L Mi-Ji a také jejich rodiče. Už se moc těšíme a víkend i určitě skvělě užijeme :)

Nový přírůstek do rodiny

18.08.2013 17:25

Dlouho jsem stránky neaktualizovala, za což se moc omlouvám, ale teď Vám to vynahradím s přívalem spousty novinek.

První velká novinka je, že jsme se přestěhovaly z bytu do domečku, Roxinka je tu moc šťastná a my také a další, ještě větší novinka je, že konečně je doma vytoužená Roxinčina a má nová kamarádka.

Tak i Vám, návštěvníkům našeho webu představuji princeznu, kterou jsem si včera přivezla domů :). Jmenuje se Loca Mi-Ji a je to moje velká naděje, tak snad se ve světě kynologie neztratíme a ještě o nás uslyšíte. Více informací o Locince si můžete přečíst v jejím medailonku: zde.

Výcvikový tábor

12.07.2013 10:55

Tak jako loni vyrážíme zítra na výcvikový tábor mládeže MSKS do Zbraslavi u Brna. Beru s sebou obě holčičky a s Roxinkou se plánuji věnovat hlavně agility, stopám a obraně a Teince dám pěkně do těla na stopách, poslušnosti a v neposlední řadě na obranách. Už se moc těšíme, na staré známé, ale i ty nové a na týden plný výcviku, ale i zábavy :).

Média

03.05.2013 18:48

Vytvořila jsem rubriku Média, do které budu vkládat informace a fotky, které o nás najdete v časopisech, na internetu. Naleznete tam fotky, které jsem poskytla pro doplnění článků a také rozhovory o které mě časopisy poprosily. Aktuálně je se mnou v květnovém čísle časopisu Psí sporty rozhovor na téma výhra v anketě Junior roku 2012, tak si ho třeba kupte :) :D.

Plán akcí

05.04.2013 19:55

V rubrice Akce jsem vytvořila tabulku, která obsahuje závody, zkoušky, výstavy, obranářské dny, intenzivní tréninky, ale i akce kterých se učástním jen jako fotograf či se podílím na jejich organizaci. Doufám, že to pro Vás bude přehledné i díky gifům znázorňující k jaké příležitosti se akce účastním ;).

Junior roku 2012!!

25.03.2013 20:22

Vyhrála jsem v kategorii Junior roku ankety Kynolog roku 2012, více v rubrice Úspěchy :)

Česká kynologie

04.03.2013 16:35

Ráda bych Vás poprosila o laskavost.

Přihlásila jsem se do soutěže České kynologie Kynolog roku 2012 v kategorii Junior a moc ráda bych Vás poprosila o hlasy. Zároveň bych Vás ráda poprosila i o hlasy pro náš skvělý cvičák KK Ostrava-Kunčice.

Stačí mě a cvičák zakliknout, na konci stránky zvolit tlačítko Odeslat hlasy, vyplnit email a pak v příchozím emailu kliknout na odkaz pro potvrzení.

Předem za všechny hlasy děkuji, moc si jich vážím, tato soutěž pro mě hodně znamená a děkuji všem za podporu! :)

 

1 | 2 >>