Úspěchy

Zkouška IPO1!

06.11.2016 16:11

Dnes jsem s tou mojí nejmilejší lištičkou složila zkoušku IPO1 na nádherné body 95,95,96.

Jsem na ni moc pyšná, pár drobností musíme dopilovat, ale v celku mě ohromně podržela a zase mi ukázala, jak úžasná je.

Úspěšný vstup do IPO světa aneb zkouška BH

23.08.2015 12:49

Poslední den tábora Mládeže MSKS se konaly zkoušky a my s Lokou se jich zúčastnily s cílem splnit zkoušku BH. No a to se nám podařilo na nádherné body, se ztrátou pouze jediného, tudíž ve výsledku 59 bodů. 

Loca mi udělala ohromnou radost, šlapala jako podle hodinek, nezklamala mě ani na vteřinu a ještě do toho šla s takovým nadšením, že mě může potěšit tím jak se tam předvádí jako úplná profesionálka.

Zdravotní vyšetření RTG

24.07.2015 14:49

Máme vše oficiálně potvrzeno a jsem moc ráda, že Lokinka je naprosto zdravá, a tak se můžeme věnovat veškerým aktivitám naplno :)

DKK 0/0, DKL 0/0, spondylóza negativní

8.9.2014 - Krajská výstava psů Dolní Benešov

24.07.2015 14:46

Pro mě je Lokinka nejkrásnější, čímdál víc lidí v mém okolí mě v tom však utvrzovalo a tak jsem dala a jejich slova a vlastní přesvědčení a přihlásila Locu na výstavu. Pro začátek jsem zvolila menší výstavu a dobře jsem udělala - první výstava a hned obrovský úspěch, jsem na tu moji krasavici šikovnou moc pyšná!

Krajská výstava psů Dolní Benešov - třída mladých

V1, Krajský vítěz mladých, Nejlepší mladá fena 3. místo

 

27.7.2014 - První zkouška!!!

28.07.2014 14:54

V rámci letního táboru mládeže MSKS jsem s Lokou složila v jejích čerstvých 13ti měsících naši první zkoušku, sice jen takovou "sranda zkoušku" ZZO, ale i ta se počítá. Loca mi znovu a opět dokázala, že se na ni můžu naprosto spolehnout a zkoušku s lehkostí a ladností splnila bezproblémově na plný počet 60 bodů!

11.-12.10.2013 - Mistrovství mládeže MSKS

13.10.2013 23:39

Opět jsme po roce vyrazily do Zbraslavi u Brna a tentokrát za účelem účasti na MR mládeže MSKS. Udělala jsem si výlet s oběma holkama, s Roxinkou jsem závodila v kategorii ZZO a Locinku jsem s sebou měla na socializaci.

A jak jsme dopadly? Roxinka mi udělala ohromnou radost, když jsme vystoupily ještě o stupínek výše než loni a dovezly jsme si nádherné 2. místo! Bodově ohodnoceny jsme byly úplně stejně jako loni - 54 bodů, kde nejvíce nám bylo strženo za nedotrénované volno. Jinak jsem byla s Roxinčimým výkonem moc spokojená, při chůzi se opravdu snažila a udržovala oční kontakt a aport krásně přinesla, jen si opět neodpustila ho vyplivnout trochu dřiv, když jsem se k ní shýbala s povelem pusť :D.

Také nám byly předány ceny a byly jsme vyhlášeny na 2. místě O nejúspěšnějšího mládežíka roku 2012 a také jsme převzaly společně s Maruškou cenu za Nejúspěšnější organizaci za práci s mládeží roku 2012, kterou jsme získaly i díky našim úspěchům s Roxy.

Byly to opravdu povedené 2 dny i přes náročné cestování, ale opravdu jsem si je užila ve společnosti starých i nových kamarádů :)

Lokča mi taky udělala radost, byla moc hodná a pěkně se seznamovala s novými lidmi i pejsky a vůbec jí nevadil její nový kamarád Monty od Marušky, že byl s námi na pokoji. Na závěr se i potahala o oblíbeného pešečka s figurantem :).

Fotky dodám po zpracování

23.5.2013 - Teodora Moravia Box bonitace

23.05.2013 20:21

Dnes se stala Teina chovnou fenou! S paní majitelkou Alenou Žárskou si vyběhala exteriérovou část a se mnou pak splnila povahovou část na známku 5 s uctivým posudkem rozhodčího: " Už hodně dlouho jsem neviděl boxera naskakovat z takové dálky, trefit se na rukáv a ještě se udržet!" :D. Byla moc šikovná, předvedla suverénně nejlepší přepad s prohozením a pořádně do toho "naprala", že to šlo slyšet. Úvaz na kolíku byl taky velmi aktivní, stačilo aby se figurant jen objevil a už byla v pozoru :).

Je to náš černý ďáblík, co nám dělá velikou radost :)

18.5.2013 - Roxy zkouška FPr3

19.05.2013 23:05

Zkouškový cíl letošní sezóny splněn! Roxinka si vyčuchala vyrcholovou zkoušku FPr3 na 78 bodů. Vím, že má na více bodů, ale byl náročný suchý a řidký terén a ke všemu hrozně moc foukalo. První předmět obešla, protože ji vítr zrovna u něj vytáhl kousek vedle stopy a pak ošulila dva lomy, dva byly ale naprosto čisté a zbylé dvy předměty také naprosto v pořádku.

Roxinka je ale princezna, pro kterou je nějaká FPr3 hadra, takže se po cestě ještě ke všemu nažrala osení :D. I tak jsem na ni pyšná, když ke všemu z 6ti zkouškařů i se stopami stopu splňila jen ona a maliňák na IPO1 :)

8.5.2013 - Teodora vytrvalostní zkouška

08.05.2013 22:57

S Teinkou jsme složily první zkoušku a to vytrvalostní, absolvovala 20 km během a já se vezla na kole :D. Byla moc šikovná, dokonce celou dobu táhla a tak jsem chvíli zvažovala, jestli se s ní nemám spíše věnovat bikejoringu? :D

27.4.2013 - X. jubilejní Voříškiáda v Hranicích na Moravě

02.05.2013 20:07

 

Této výstavy jsem se plánovala zúčastnit už od loňska a tak jsme v sobotu vyrazily společně s třemi kamarádkami do areálu střelnice, kde se výstava konala. Po příjezdu nás nemile překvapilo mrholení, které naštěstí ještě před zahájením odeznělo a zbytek dne jsme si užívali nádherného teplého, slunečného počasí. V celém areálu bylo spoustu stánků se zajímavým zbožím a také parkur agility. Ty jsme využily během přejímky, jelikož jsme dorazily poměrně brzo. 

Vystavovalo se ve třech kruzích a já jsem Roxiku vystavovala ve třídě Jack Russellů v kruhu malých psů bez pp. Roxinka v postoji stála pěkně, behání v kruhu bylo trošku horší, protože byly stížené podmínky tím, že kruh byl opravdu maličký. Nakonec jsme si vyběhaly krásné 3. místo jako jediná fenka mezi dalšími 4 psy. Zbytek dne jsme strávily vzájemným podporováním, užíváním si krásného dne a konverzací s kamarády, s kterými se vídáme jen zřídka. Také jsem nafotila nové kamarádky s jejich pejsky a samozřejmě jsme řádně zdokumentovaly i naši celou výpravu :).

Tady je posudek Roxinky:

" Skus klešťový, mírně delší čenichová partie, pěkné úhlení a postavení nohou, pěkná horní linie, strmější úhlení předních končetin, strmější paty, příjmená přátelská povaha. V pohybu sbíhavější přední končetiny."

jrt-roxyrajče.net
jrt-roxyrajče.net

 

1 | 2 >>