23.3.2013 - Získala jsem titul Junior roku v anketě Kynolog roku 2012!!!!

25.03.2013 17:32

Po náročné cestě jsem se v sobotu zúčastnila slavnostního vyhlašování výsledků ankety kynolog roku v Praze Uhříněvsi. Jela jsem se dozvědět především  výsledky mojí kategorie Junior, ale také jsem zastupovala náš cvičák KK Ostrava-Kunčice.

Vyhlašování bylo zahájeno anketou Cvičák roku a já jsem převzala cenu za nádherné 7.místo pro nás cvičák! Poté následovaly oficiální kategorie a na závěr byli vyhlášeni vítězové kategorií speciálních. Při vyhlašování druhého a třetího místa v kategorii Junior jsem si říkala, že to už mě opravdu nemohou vyhlásit a najednou slyším: "A vítězem se stává Anna Juráková!". Absolvovala jsem tedy náročný sestup na vysokých podpadcích po špatně osvětlených schodech a šla jsem si užít svoji chvilku slávy na pódium :D. Při děkování se mi úplně chvěl hlas, protože jsem si nikdy nemyslela, že bych mohla takto stát před plným sálem a přebírat ocenění, které ocenilo moji pilí a chtíč cvičit s pejsky, moje úspěchy s nimi které nejsou důležité jen pro mě, ale že si i jiní lidé si všímají, že se psy umím pracovat a že ze mne snad roste nějký potenciál :)

Stal se ze mě tedy držitel nádherného ručně kovaného poháru spolu s dárky od sponzora - Ščučky a obrovským pytlem granulí, který jsem však získala jen díky těm mým vlastním i nevlastním čtyřnovým princeznám, které se mnou "trpí" výcviky a doufám, že se aspoň tváří, že je to i baví :).

I touto cestou bych chtěla znovu poděkovat hlavně mé rodině, která mě v kynologii podporuje, všem, kteří mi i malou radou pomohli a pomáhají ve výcviku, ale také všem, kteří mě podpořili hlasy, děkuji!