11.-12.10.2013 - Mistrovství mládeže MSKS

13.10.2013 23:39

Opět jsme po roce vyrazily do Zbraslavi u Brna a tentokrát za účelem účasti na MR mládeže MSKS. Udělala jsem si výlet s oběma holkama, s Roxinkou jsem závodila v kategorii ZZO a Locinku jsem s sebou měla na socializaci.

A jak jsme dopadly? Roxinka mi udělala ohromnou radost, když jsme vystoupily ještě o stupínek výše než loni a dovezly jsme si nádherné 2. místo! Bodově ohodnoceny jsme byly úplně stejně jako loni - 54 bodů, kde nejvíce nám bylo strženo za nedotrénované volno. Jinak jsem byla s Roxinčimým výkonem moc spokojená, při chůzi se opravdu snažila a udržovala oční kontakt a aport krásně přinesla, jen si opět neodpustila ho vyplivnout trochu dřiv, když jsem se k ní shýbala s povelem pusť :D.

Také nám byly předány ceny a byly jsme vyhlášeny na 2. místě O nejúspěšnějšího mládežíka roku 2012 a také jsme převzaly společně s Maruškou cenu za Nejúspěšnější organizaci za práci s mládeží roku 2012, kterou jsme získaly i díky našim úspěchům s Roxy.

Byly to opravdu povedené 2 dny i přes náročné cestování, ale opravdu jsem si je užila ve společnosti starých i nových kamarádů :)

Lokča mi taky udělala radost, byla moc hodná a pěkně se seznamovala s novými lidmi i pejsky a vůbec jí nevadil její nový kamarád Monty od Marušky, že byl s námi na pokoji. Na závěr se i potahala o oblíbeného pešečka s figurantem :).

Fotky dodám po zpracování